YHTEYSTIEDOT

Osoite

Booky.fi Oy
Työpajankatu 13 A
00580 Helsinki

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003721311254
Operaattori: OKOYFIHH
Y-tunnus: 2131125-4

Toivomme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. Mikäli verkkolasku ei ole mahdollinen, laskut voi lähettää sähköpostilla pdf-muodossa osoitteeseen laskut@booky.fi.

ASIAKASPALVELU

asiakaspalvelu@booky.fi
Puh. 09 5840 4500, avoinna arkisin klo 9-15

YHTEYSHENKILÖT

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelupäällikkö Christa Sihvo
puh. 040 628 2120, christa.sihvo@booky.fi

Myynti

Myyntijohtaja, kirjasto- ja sopimusasiakkaat Anna Humalainen
puh. 045 679 1276, anna.humalainen@booky.fi

Myyntijohtaja, kuluttaja- ja yritysasiakkaat Heini Pennanen
puh. 050 354 8280, heini.pennanen@booky.fi

Markkinointi

Myyntijohtaja Heini Pennanen
puh. 050 354 8280, heini.pennanen@booky.fi

Ostot

Ostojohtaja Paula Savolainen
puh. 040 585 0708, paula.savolainen@booky.fi

Taloushallinto

Talousjohtaja Markku Takkunen
puh. 0400 886 122, markku.takkunen@booky.fi

Tietojärjestelmät

Ohjelmistosuunnittelujohtaja Jukka Lehtinen
puh. 045 133 3355, jukka.lehtinen@booky.fi

Tuotetiedot

Valikoima-asiantuntija Marja Holmqvist
puh. 043 825 2772, marja.holmqvist@booky.fi


SISÄÄNKIRJAUTUMINEN
Sisäänkirjautuminen
Rekisteröityminen


OMA TILI
Omat tiedot
Omat tilaukset
Omat laskut
ASIAKASPALVELU
Asiakaspalvelu
Yhteystiedot
Toimitusehdot
Tietosuojaseloste