Saat noutopistetoimituksen veloituksetta*, kun tilauksesi arvo ylittää 59 €!
*Koskee yksityisasiakkaiden tilauksia, jotka toimitetaan Suomeen.
|
|

avaa valikko

Daniel Defoe | Booky.fi

Haullasi löytyi yhteensä 6645 tuotetta
Haluatko tarkentaa hakukriteerejä?



Pertti Rajala; Alexandre Dumas; Daniel Defoe
Avain
2019
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 3-4 arkipäivässä
Kolme muskettisoturia ja Robinson Crusoe (selkokirja)
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
21,70 €
Daniel Defoe; Catharina Andersson (övers.)
Vilja förlag
2026
Kovakantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 2-3 viikossa
Robinson Crusoe (lättläst)
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
27,30 €
Jules Verne; Robert Louise Stevenson; Alexandre Dumas; Daniel Defoe; Rudyard Kipling
Ordalaget Bokförlag
2026
Kovakantinen kirja
Saatavuus: Tulossa! Tulossa!
Tuote ilmestyy 15.09.2026. Voit tehdä tilauksen heti ja toimitamme tuotteen kun saamme sen varastoomme.
Klassiska äventyr : Skattkammarön, Robinson Crusoe, Gullivers resor och andra klassiska äventyr
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
16,90 €
Daniel Defoe; Birgit Edlund (övers.)
Modernista
2024
Kovakantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 1-3 viikossa.
Robinson Crusoe
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
24,30 €
Defoe, Daniel
Vintage Publishing
2008
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 1-2 viikossa
Robinson Crusoe
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
9,20 €
Daniel Defoe; Alf Isemo
Akelius
2016
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Painos loppu Tuote on tilapäisesti loppunut ja sen saatavuus on epävarma.
Robinson Crusoe (lättläst)
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
4,00 €
Daniel Defoe; Peter Gotthardt; Sussi Bech (ill.); Marie Helleday Ekwurtzel (övers.)
Bokförlaget Hegas
2016
Kovakantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 1-3 viikossa.
Robinson Kruse
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
28,30 €
Daniel Defoe
Cambridge University Press
2022
Kovakantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 2-3 viikossa
The Cambridge Edition of the Correspondence of Daniel Defoe
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
120,80 €
Daniel, Defoe; ;
Mitzkat, Jörg
2023
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Tuotteen saatavuus varmistetaan tilauskohtaisesti. Voit jättää tilauksen, niin tarkistamme saatavuuden tavarantoimittajilta. Jos tuotetta ei ole saatavissa, olemme sinuun yhteydessä ja perumme tilauksesi.
Robinson Crusoe von Daniel Defoe
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
52,20 €
Defoe, Daniel; Keller, Gerard; Winata, Karta
Hutson Street Press
2025
Kovakantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 2-3 viikossa
Robinson Crusoë
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
41,10 €
Defoe, Daniel
Penguin Publishing Group
2003
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 2-3 viikossa
A Journal of the Plague Year
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
9,60 €
Daniel Defoe; Albert J. Rivero
W. W. Norton & Company
2004
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Loppuunmyyty
Loppuunmyyty
Moll Flanders - A Norton Critical Edition
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
15,50 €
Daniel Defoe, Defoe
Book Jungle
2007
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Loppuunmyyty
Loppuunmyyty
Moll Flanders
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
36,80 €
Daniel Defoe, Defoe; Daniel Defoe
Book Jungle
2007
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Tilaustuote Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 2-3 viikossa
A Journal of the Plague Year (Daniel Defoe)
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
29,20 €
Daniel Defoe, Defoe
BOOK JUNGLE
2007
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Loppuunmyyty
Loppuunmyyty
Robinson Crusoe
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
38,30 €
Daniel Defoe, Defoe
TUTIS DIGITAL PUB PVT LTD
2007
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Loppuunmyyty
Loppuunmyyty
Memoirs of a Cavalier
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
54,60 €
Daniel Defoe, Defoe
TUTIS DIGITAL PUB PVT LTD
2007
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Loppuunmyyty
Loppuunmyyty
Military Memoirs of Capt. George Carleton
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
50,50 €
Daniel Defoe; Väinö Hämeen-Anttila (käänt.)
WSOY
2012
CD-äänilevy
Saatavuus: Loppuunmyyty
Loppuunmyyty
Robinson Crusoe (MP3-CD)
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
25,50 €
Daniel, Defoe
BiblioLife
2009
Pehmeäkantinen kirja
Saatavuus: Loppuunmyyty
Loppuunmyyty
The Compleat English Gentleman
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
63,10 €
Daniel, Defoe
BiblioLife
2009
Kovakantinen kirja
Saatavuus: Loppuunmyyty
Loppuunmyyty
The Compleat English Gentleman
Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
79,40 €

Näytä lisää...