SULJE VALIKKO
KIRJAUDU
Jos rakastat hillittyä tyyliä ja mukavaa arkipukeutumista, löydät tästä kirjasta runsaasti inspiraatiota – ja useamman uuden luottoneuleen vaatekaappiisi.
Pehmeät neuleet on Villahulluna tunnetun neulesuunnittelija Heli Nikulan neljäs neuleohjekirja – ja ensimmäinen, joka keskittyy arjen tärkeimpiin vaatekappaleisiin: yksinkertaisiin, ajattomiin ja ennen kaikkea pehmeisiin neuleisiin.
Kirjan mallit ovat selkeitä, kauniisti istuvia perusneuleita, jotka sopivat niin työpäiviin kuin vapaa-aikaan. Mukana on neulepuseroita ja -mekkoja, jotka tuntuvat hyvältä päällä ja näyttävät tyylikkäiltä vuodesta toiseen. Villahullun tyylin mukaisesti ohjeet ovat selkokielellä kirjoitettu ja ne sopivat myös aloittelijoille.
Heli Nikulan neulemalleja sekä mökkielämää pääset seuraamaan Instagram- sekä Facebook-tileillä @villahullu.
Toimitusehdot |
Asiakaspalvelu |
YHTEYSTIEDOT |
SEURAA MEITÄ
|
![]() |
Booky.fi | Kotimainen kirjakauppasi netissä
Löydä seuraava lukuelämyksesi meiltä. Valikoimassamme ovat kaikki kotimaiset kirjat sekä noin 25 miljoonaa ulkomaista teosta.
Toimitamme tilaukset maailmanlaajuisesti!
Tietosuojaseloste