SULJE VALIKKO
KIRJAUDU
Den perfekta killen finns kanske inte, men i Samanthas ögon är Xavier farligt nära. Han ser ut som en grekisk gud, arbetar som veterinär – och älskar kattungar. Men när han öppnar munnen krossar han illusionen.
Trots en skakig start blir deras första dejt fantastisk, ja möjligen den bästa i mänsklighetens historia. Samantha inser dock snart att hennes krisande familj inte lämnar något utrymme för en ny relation.
Varken avstånd eller tid tycks emellertid kunna få dem att glömma varandra. Och vad är vi inte beredda att offra för ett liv värt att minnas?
Kom ihåg mig är första delen i en ny serie av Abby Jimenez. En fängslande romance om omöjliga val och livsviktig kärlek.
Toimitusehdot |
Asiakaspalvelu |
YHTEYSTIEDOT |
SEURAA MEITÄ
|
![]() |
Booky.fi | Kotimainen kirjakauppasi netissä
Löydä seuraava lukuelämyksesi meiltä. Valikoimassamme ovat kaikki kotimaiset kirjat sekä noin 25 miljoonaa ulkomaista teosta.
Toimitamme tilaukset maailmanlaajuisesti!
Tietosuojaseloste